Tvorba a správa internetových obchodů

Nezávazný online formulář

Internetové obchody

Každý klient je pro nás něčím specifický. Každý klient potřebuje specifické řešení, které nezapadne mezi všechny ostatní. Tvorbě internetových obchodů se věnujeme již několik let. Je pro nás důležité, aby eshop každého našeho klienta prosperoval a byl neustále aktuální. I když je eshop od nás uživatelsky velice jednoduchý a každý klient jej zvládne obsluhovat sám, kromě samotného vytvoření eshopu s klienty v případě zájmu spolupracujeme i na jeho neustálém rozvoji a zlepšování.

Malířské a natěračské služby

Uvedení do provozu - Je pro nás důležité, aby vše fungovalo jak má. Po vytvoření eshopu jsme tu pro Vás jak na zaškolení v chodu eshopu, pravidelné konzultace, tak i online podporu po telefonu nebo emailu. Vše pro to, aby pro Vás byla práce s eshopem opravdu jednoduchá.

Marketing a péče - Spuštění e-shopu je začátkem spolupráce. Poskytujeme nejen další rozvoj e-shopu a podporu, ale i spolupráci při marketingu. Naše e-shopy integrujeme i s mailovou aplikací. Umíme Vám navrhnout PPC kampaně i se o ně dlouhodobě postarat. Součástí spolupráce bývá i vyhodnocování dat především na základě Google Analytics.