Tvorba a správa Vašich úspěšných webů

Nezávazný online formulář

Webové prezentace

Tvorba a aktualizace webu je dnes standardní nabídkou většiny firem. Dobrý web však není určen jen cenou a obrazovou kvalitou, ale především uživatelskou funkčností a vnitřní strukturou, která odpovídá aktuálním požadavkům online marketingu.

Stavební a zednické práce

Firemní weby, blogy, internetové fotogalerie a eshopy lepší než má Vaše konkurence Vám pomohou dosáhnout vašich online cílů. Každá stránka je pro nás originál který musí kopírovat očekávání klientů. Nejen ta vyřčená, ale i ta, která je často těžké předem konkrétně pojmenovat.

Mimo komplexní tvorby webu pro své klienty provádíme i správu a průběžnou aktualizaci stránek, v souladu s nejnovějšími trendy a požadavky na vnitřní i vnější design. Průběžně sledujeme změny prostředí i konkurenci a optimalizujeme web tak, aby byl vždy aktuální nejen obsahem, ale i formou a funkčností. Jedině tak může web plnit svou funkci významného marketingového kanálu.

Staňte se našimi klienty a zbavte se starostí s webem.

Ukázky práce

Pro zákazníky je web důležitější, než si myslíte. Není nic horšího, než potenciální zákazník, který Vašemu webu nerozumí a neorientuje se na něm. Nestavíme weby naslepo, chceme Vašemu podnikání maximálně porozumět a vytvořit řešení na míru Vašim potřebám. Rádi věnujeme čas dialogu a budeme společně hledat nejlepší cestu k ideálnímu řešení.

Tvorba obsahu Zajistíme pro vás na míru vytvořené marketingové a prezentační texty, fotky i obrázky.

Kvalitní web vám vydělá více a ještě ušetříte. Naším cílem je poskytovat designově vyspělý, výkonný a fungující web. Cena za webové profesionální řešení je jednorázový náklad, který Vám ale kvalitou odvedené práce dlouhodobě ušetří další provozní náklady.